کانال گالوانیزه تبدیلی

کانال تبدیلی گالوانیزه

تهویه نسیم سهند نوین، تولید کننده‌ی کانال اسپیرال با دستگاه SPIRO سوییس می‌باشد. مجموعه ما دارای متنوع‌ترین سایزهای تولیدی در لوله اسپیرال گالوانیزه است. تنوع در تولید انواع اتصالات کانال گرد و همچنین اولویت در تولید محصولات با کیفیت یکی از اهداف ماست. یکی از انواع اتصالات کانال گرد، کانال تبدیلی می‌باشد.

کانال گالوانیزه تبدیلی نیز یکی از پرمصرف‌ترین اتصالات کانال گرد و کانال‌های انتقال هوا در سیستم‌های اسپیرال و کانال‌کشی لوله اسپیرال هستند. تبدیل‌های گالوانیزه در کانال‌های تهویه مطبوع اسپیرال معمولاً به صورت گرد به گرد هستند.

کانال‌های تبدیل گالوانیزه می‌تواند به صورت مرکز به مرکز، خارج از مرکز و یا یکطرفه ساخته شود. در لوله‌کشی لوله‌های اسپیرال برای آن که هوا داخل کانال افت فشار پیدا نکنند بعد از طی چند متر لوله از تبدیل استفاده می‌شود تا قطر و سطح مقطع کانال اسپیرال را کوچک‌تر کند (کانال همگرا) و هوا با فشار بیشتری داخل لوله اسپیرال حرکت کند. به طور معمول در انتهای خط لوله اسپیرال از کانال‌های گالوانیزه تبدیلی جهت نصب دریچه پخش هوا استفاده می‌کنند.

موارد مصرف

در سیستم‌های لوله فلکسیبل یا لوله خرطومی در دستگاه‌های داکت اسپلیت نیز استفاده از کانال‌های گالوانیزه تبدیلی گرد به گرد و کانال گالوانیزه چهارگوش به گرد رواج فراوانی دارند.

برای جلوگیری از افت داخل لوله‌های فلکسیبل عایق‌دار مانند لوله فلکسیبل IFD، لوله فلکسیبل PL، لوله فلکسیبل پلی‌اتیلن، لوله فلکسیبل پلی‌استر و لوله فلکسیبل الاستومری (RUBBER) پس از نصب چند متر از کانال گالوانیزه تبدیلی گرد به گرد استفاده می‌شود.

همچنین در انتهای لوله‌کشی دستگاه‌های داکت اسپلیت و دستگاه‌های فن کوئل سقفی که به وسیله کانال‌های خرطومی یا لوله‌های خرطومی انجام می‌گیرد از کانال‌ گالوانیزه تبدیلی چهارگوش به گرد استفاده می‌کنند تا بتوانند دریچه دیواری را بر روی دیوار نصب کنند.

یه طور کلی کانال‌های گالوانیزه تبدیلی در دو نوع گرد به گرد و گرد به چهارگوش ساخته می‌شوند. کانال‌های گالوانیزه تبدیلی می‌توانند به صورت زاویه‌دار تا زاویه 90 درجه تولید شوند. مقطع چهارگوش می‌تواند به صورت مربع و مستطیل ساخته شود.

خرید اینترنتی

از طریق سایت BADIRAN-SPIRAL می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید.

پیشنهاد برای مشاوره و خرید

برای مشاوره و کسب اطلاعت بیشتر و آگاهی از قیمت انواع کانال تبدیلی گالوانیزه با شماره تلفن 09128407303 تماس بگیرید.

انواع کانال تبدیلی

در اشکال زیر با چند نمونه از انواع کانال‌های گالوانیزه تبدیلی ساخت شرکت نسیم سهند نوین با برند بادیران آشنا شوید.