کانال گالوانیزه سه راهی

کانال گالوانیزه سه‌ راهی چیست و چه کاربردی دارد؟

کانال سه راهی گالوانیزه به کانالی گفته می‌شود که دارای یک انشعاب از لوله اصلی می‌باشد. کانال‌های گالوانیزه سه‌ راهی انواع مختلفی دارند که انشعاب آنها می‌تواند به صورت چهارگوش و به صورت گرد باشد. از این سه راهی مانند کانال گالوانیزه چهارراهی در ساخت و اجرای سیستم کانال شوتینگ زباله، کانال کولر و دیگر سیستم های تهویه مطبوع استفاده می‌شود.

همچنین انشعاب سه راهی گالوانیزه می‌تواند به صورت 90 درجه یا زوایای دیگر نیز ساخته شود.

موارد مصرف کانال گالوانیزه سه راهی

کانال سه‌ راهی گالوانیزه در سیستم‌های تهویه مطبوع و به ویژه در لوله‌های اسپیرال بسیار پرمصرف بوده و معمولاً هر 3 متر و یا 4 متر و بسته به نقشه پروژه یک سه راهی با انشعاب گرد استفاده می‌شود. همچنین در اجرای کانال اسپیرال گالوانیزه می‌توان از سه راهی‌ها با انشعاب چهارگوش استفاده نمود.

چنانکه گفته شد سه راهی‌های گالوانیزه تقریباً در تمامی انواع کانال‌کشی قابل استفاده هستند. از کانال 3 راهی گالوانیزه همچنین در کانال‌کشی لوله‌‌های فلکسیبل یا لوله‌‌های خرطومی استفاده می‌شود.

در لوله‌کشی دستگاه‌های داکت اسپلیت که به وسیله کانال فلکسیبل انجام می‌شود از سه راهی‌های تبدیلی بیشتر استفاده می‌شود.

در سیستم شوتینگ زباله، کانال شوتینگ زباله که به صورت رایزر کشیده می‌شود در هر طبقه از یک سه راهی شوتینگ که انشعاب آن به صورت چهارگوش می‌باشد استفاده می‌شود.

در کانال‌کشی کانال کولر که به صورت کانال‌های چهارگوش ساخته می‌شوند سه راهی‌ها به صورت تیک‌آف ساخته می‌شوند تا هوا به صورت تعیین شده در انشعاب و کانال کولر اصلی هدایت شوند.

خرید اینترنتی کانال سه‌ راهی گالوانیزه

از طریق سایت BADIRAN-SPIRAL می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید.

پیشنهاد برای مشاوره و خرید

برای مشاوره و کسب اطلاعت بیشتر و آگاهی از قیمت انواع کانال سه راهی گالوانیزه با شماره تلفن 09128407303 تماس بگیرید.

در تصاویر زیر چند نمونه اصلی از کانال‌‌های سه‌ راهی گالوانیزه را مشاهده می‌کنید. البته سه راهی‌های سفارشی بسته به نیاز مشتری نیز قابل ساخت می‌باشد.